Masáže a zábaly

Zbavte se bolestí, dopřejte si odpočinek a relaxaci...

Vyberte si masáž nebo kombinaci masáží z naší nabídky, kterou jsme pro Vás připravili a dopřejte si uvolnění, očistu a relaxaci pro Vaše tělo i duši.

Masáže provadí:
Nadin   +420 732 244 225
Svetlana + 420 775 387 937(REIKI)
Jana +420 776 045 104 (fizioterapeutka)

Nabízíme:

 • Klasické zdravotní masáže
 • Sportovní masáže
 • Medová detoxikačni masáže
 • Reflexní masáže plosky nohy
 • Anticelulitidní masáže s peelingem
 • Anticelulitidní zábaly těla a regenerační
 • Antimigrénové masáže hlavy
 • Baňkové masáže
 • Masáže pro těhotné ženy
 • REIKI - www.svayrelax.webnode.cz

Odborně: Japonský výraz Reiki je složen ze dvou slov:
    Rei - životodárný, vesmírný, všepronikající
    Ki - energie, síla

REIKI je metoda harmonizace organismu univerzální energií, která se nachází v prostoru kolem nás a proudí skrze toho, kdo ji praktikuje. Ten funguje jako jakýsi kanál. REIKI vyzařuje z jeho dlaní a proudí do míst, na které je zaměřena pozornost položením dlaní či myšlenkou nebo se aplikuje celková terapie, kdy se sestavou pozic rukou působí na organismus celistvě. REIKI je nasávána příjemcem a proudí vždy tam, kde je jí nejvíce zapotřebí. Když je jí dostatek, přestane proudit a po zabudování do energetického systému člověka navodí stav harmonie.

REIKI působí nejen na důsledek, ale též na příčinu, která problém či nemoc vyvolala. Pracuje na všech úrovních člověka - na úrovni fyzické, emocionální, mentální, duchovní…REIKI obecně podporuje život, posiluje zdraví, zlepšuje komunikaci, harmonizuje partnerské vztahy, pomáhá nalézt ztracenou radost ze života a smysl života, všestranně a harmonicky rozvíjí osobnost člověka.

Zvyšuje energii, zmírňuje bolest a umožňuje hlubokou relaxaci. Aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání.

I pouhý jeden zákrok může přinést výrazné zlepšení zdraví, např. při bolesti hlavy, žaludku, poranění nebo popálení. REIKI pomáhá například při rekonvalescenci po operacích, porušené imunitý, léčení rězných zranění, ale i prosté pomoci při únavě a depresích. Poškození těla se při léčbě REIKI hojí výrazně rychleji. Chronická onemocnění potřebují více času. Doporučuje se provádět ošetření vždy tři dny po sobě.

Jinými slovy REIKI je Úžasná životodárná energie ,která posílí jak po fyzické stránce ,tak i po duševní stránce.Pomáhá najít cestu ,kde se zdá ,že už nic nikam nevede, pomáhá řešit a ujasnit si problémy a nazývat věci pravými slovy. Můžete si ulevit pláčem i to je léčení, dochází k odbourávání předsudků a rozpouštění bloků i strachů.

Masáž pro těhotné ženy

Nový 6ivot je největší dar. Vy, které nám jej přinášíte, potřebujete svoji úlohu alespoň malinko ulehčit. Vychutnejte si jako budoucí maminka relaxační masáž, která blahodárně působí na namáhanou pokožku břicha a jako prevence proti striím. Pomůže Vám také odstranit bolesti hlavy a bolesti v oblasti bederní páteře. Při masáži jsou používány hypoalergenní produkty z panenského kokosového olej. Po masáži si můžete dopřát šálek jasmínového čaje, který napomáhá k celkové regeneraci těla i ducha. Každá těhotná žena tuto péči nesmírně ocení. Dopřejte těhotným ženám ve svém okolí tento jedinečný zážitek.
Těhotenské masáže doporučuje i většina gynekologů.
Nevhodná je masáž pouze pro těhotné ženy do třetího měsíce těhotenství a při rizikovém těhotenství.
Vždy musí proto tuto masáž odsouhlasit odborný lékař.

Indická masáž hlavy (antistresová)

Masáž v životě Indů vždy zaujímala velmi důležitou roli. Její počátky se objevily již před více než 1000 lety a jednotlivé techniky se předávaly z generace na generaci. V rámci rodiny masáž hlavy indové podstupují již od útlého dětství a později se sami učí jejím praktikám.

Masáž ulevuje od stresu a napětí a přináší maximální relaxaci a uvolnění. Postupně se masírují se místa, kde je mnoho důležitých energetických center. Právě v těchto místech bývá "nahromaděné" napětí, které může být příčinou řady bolestí.
Masáž Vás postupně zbaví psychické zátěže a budete se po ní cítit jako znovuzrození.

Masáž působí jako lék proti bolestem hlavy, nespavosti, napětí a omezení hybnosti v krčních svalech a ramenou. Rovněž blahodárně působí na nervový, oběhový, lymfatický a imunitní systém. Povzbuzuje růst vlasů a také zlepšuje koncentraci a "projasňuje" myšlení.

Masáž se nejprve provádí v sedě. Začíná uvolňováním šíjových a krčních svalů, následuje velmi příjemnou masáží vlasové části hlavy. Jako poslední přichází na řadu masáž obličeje, která se již provádí v leže.

Masáž by měl podstupovat pouze zdravý člověk, nedoporučuje se při nachlazení, zánětech, problémech s tlakem, srdcem, cukrovkou a epilepsií.

Přijd'te a vyzkoušejte její blahodárné účinky na svém těle.

Medová masáž

Medová masáž působí detoxikačně, pomáhá proti stresu, chronickým chorobám, na bolesti kloubů a svalů. Při této masáži se využívá přírodní síly medu.

Medová masáž slouží k uvolnění stresu, odplavení škodlivých látek ven z těla, používá se jako podpůrná léčba chronických chorob, zlepšuje imunitní stav organismu, pomáhá při očistě těla. Med zároveň pečuje o pokožku, hojí ji a omlazuje. Působí na zánětlivá onemocnění v těle. Obnovuje energii v těle.

Už při samotné masáži medem se z těla uvolňují toxiny a jiné nečistoty a kvalita a hustota medu se mění až v šedavou matnou hmotu.
Medová masáž má blahodárný účinek na celý organismus.

Anticelulitidní masáž 

 

Anticelulitidní masáž je jednou z mála účinných metod v boji a prevenci proti pomerančové kůži. Při masáži jsou používány speciální lymfatické a protiucelulitidové hmaty. Masáž se provádí především na hýždích a dolních končetinách. Má příznivý vliv na podkožní metabolismus, kdy dochází k lepšímu vstřebávání tuků a vyhlazování kůže. Anticelulitidní masáž rozpouští tukové buňky, ovlivňuje krevní oběh i stimuluje podkožní tukové struktury. Při této masáži se působí na hlouběji uložené tukové vrstvy s cílem tuto zbytečnou tkáň narušit a tím se zbavit celulitidy.

Při anticelulitidní masáži pomáhá přidávání čistících esenciálních olejů nebo speciálních termoaktivních krémů, které pomáhají odbourávat tukové polštářky. Pro zlepšení účinku anticelulitidní masáže je doporučeno doplnit masáž o ozónové zábaly. Ozón, kterým je obohacen olej  působí proti celulitidě, vyhlazuje strie, drobné žilky a vypíná kůži. Zábal pomáhá lepšímu vstřebání ozónu.

Účinek je partný často již po první masáži, ale k viditelnému zlepšení je nutno absolvovat několik procedur v počátku a poté pravidelné opakování.

Účinky anticelulitidní masáže:

 • vyhlazování kůže a mizení pomerančového efektu 
 • odstranění drobných nedostatků kůže, strií
 • lepší vstřebávání tuků na problematických místech
 • aktivace svalové struktury a rozrušení(zničení) tukové tkáně
 • zlepšení krevního ob2hu

  Opakování masáže
 • 6 až 10 návštěv a poté jedenkrát měsíčně pro zachování účinku

Kdy a pro koho je anticelulitidní masáž nevhodná?

 • při srdečních, cévních a oběhových potížích
 • při zánětech a křečových žilách
 • při těhotenství