Chemické peelingi
Mezi nejsnazší a nejméně invazivní zkrášlující procedury patří chemický peeling. Pokud potřebujete plet' zregenerovat po létě, zmírnit pigmentace, rozzážit, nebo hledáte doplněk k léčbě akné, pak je toto ošetření vhodné právě pro Vás.
 
Caption

Chemické peelingy  jsou určené pro povrchový a střední peeling, které redukují nejen viditelné známky stárnutí, ale také akné, pigmentové skvrny a mnoho dalších problémů s pletí. Tyto profesionální peelingy existují v různých koncentracích což umožňuje přizpůsobit ošetření různým druhům pleti. Komplex kyselin je výborný proti vráskám, odstraňuje nežádoucí pigmentace, potlačuje produkci melaninu, velmi příznivě působí v boji proti akné díky svým antibakteriálním schopnostem. Působí proti ucpávání pórů, odstraňuje komedony a brání vzniku zánětu. Reakce pleti je velmi mírná, protože molekula v kyselině je větší než v AHA kyselině a proto proniká do kůže pomaleji a způsobuje menší podráždění (zarudnutí, pálení). Kyselina mandlová také zvyšuje hydrataci v pokožce. Tyto peelingy  lze použít i v létě, protože se nezvyšuje citlivost kůže na slunce.

Po ošetření  chemickým peelingem doporučujeme výrobky pro domácí péči, které prodlužují účinek ošetření. V domácí řadě naleznete krémy pro hydrataci, antioxidační, s bělícím účinkem, nebo s kyselinou hyaluronovou pro revitalizaci poškozené pleti po ošetření nejen chemickým peelingem, ale také např. laserem nebo radiofrekvencí.


VÝROBKY PRO DOMÁCÍ PÉČI PTEJTE U KOSMETIČKY.