Galvanická žehlička

Iontoforéza (galvanoterapie) – Galvanická žehlička Bionic Lifter vytvoří dokonalou harmonii.
Ošetření pleti pomocí galvanické žehličky je jedním ze způsobů, jak můžete svou stárnoucí plet' udržet ve formě, aniž byste museli nutně podstupovat chirurgické zákroky. Omlazuje plet', vyrovnává vrásky, oživuje vlasovou pokožku a vyhlazuje celé tělo. Žehlička pracuje na principu kontrolovaného galvanického proudu. Součástí procedury je aplikace speciálních gelů, které pomáhají vyčistit plet' do hloubky a zároveň ji ošetřit pomocí pozitivně působících látek.

Produkty  působí ve třech fázích:

1.Čistenie a detoxikace

Je prvním krokem je hluboké čištění a detoxikace kůže s výjimečně účinným DETOX SÉRUM-em, který připraví pokožku na příjem speciálních účinných látek i v hlubších vrstvách pokožky a zároveň odstraňují z hloubky pórů všechny škodlivé nečistoty.


2. Výživa a vyhlazování

Speciální anti-agingové látky  REJUVENATING SUPREME SÉRUM-u se díky Bionic Lifter dostanou do hlubších vrstev pokožky. Stimuluje se dělení buněk, pokožky pak bude pručnější díky reaktivaci produkce vlastního kolagenu a elastinu. Kromě toho získá více vlhkosti díky kyselině hyaluronové, která váže až 1000-násobení více vlhkosti než je její vlastní hmotnost. Po několika týdnech bude pokožka svěží, jemná a bude mít rázný tón.


3. Ochrana a obnovení

O tuto funkci se starají speciální časové komponenty Denního a Nočního krému.

• Denní krém - zajišt'uje optimální míru hydratace po celý den. Vybrané kombinace močských řas působí proti volným radikálům, které jsou následkem škodlivých účinků prostředí např. UV zážení.
• Noční krém - obsahuje speciální anti-agingové kombinace aktivních mořských řas, které stimulují během noci regenerační procesy v pokožce. Procesy buněčné obnovy začnou fungovat a ráno se probudíte se záživě svěží pletí.

 

 

 

Pro koho je galvanická žehlička určena

Žehlení je určeno zejména pro ženy, ale i muže, kteří se potřebují zbavit neestetických vrásek v oblasti krku a obličeje a kromě redukce vrásek také velmi dobře působí na svaly v těchto partiích, čímž se obličej a krk výrazně zeštíhluje. Kromě toho je velmi vhodná pro osoby, které trpí akné, nebo jim po akné zůstaly na obličeji nežádoucí jizvičky a všemožné červené flíčky a jiné barevné nerovnosti. Také se vyžehlením lze zbavit kruhů pod očima.

 

BYAS MOVE Eye Lifter - OČNÍ LIFTER  je řízený mikroprocesorem a mimořádné účinný. Kombinuje mikrovibrační modul se sérem, obsahujícím speciální, bimolekulární kyselinu hyaluronovou, kterou nejjemnějšími mikrovibracemi účinně vmasíruje do pokožky.

 

Galvanickou žehličku lze použít i v případech, že trpíte lupenkou, nebo různými ekzémy a jinými kožními problémy a je vhodná jak pro starší osoby, tak i osoby velmi mladé a to s jakýmkoli typem pleti.

To vše se děje na základě vibrací elektromagnetického pole, které se v průběhu žehlení vytváří.

Jestliže trpíte celulitidou – neestetickými „d'olíčky“ v určitých partiích těla, i toto umí žehlička spolehlivě redukovat. Pomáhá při lepším odbourávání tuků a tím minimalizuje celulitidu po celém těle.

Kontraindikace

  • kožní léze
  • popáleniny
  • užívání sedativ, léků proti bolesti, léků na spaní nebo po použití alkoholu.
  • kardiostimulátor, implantáty
  • diabetes
  • těhotenství
  • zánětlivá onemocnění
  • zvýšená teplota
  • nošení ušního naslouchadla.